С огромна гордост съобщаваме, че Андрей Дичев от 12 „д” клас на 91 НЕГ „Проф. Константин Гълъбов” завоюва златен медал и се класира на първо място на Националната олимпиада по биология, проведена през март 2026 г. С максимална оценка 6.00 Андрей получи и престижното звание лауреат на олимпиадата.
Благодарение на блестящото си представяне Андрей е включен в подбора за националния отбор, който ще представи България на Международната олимпиада по биология.
Това забележително постижение е поредното доказателство за високото ниво на подготовка и мотивация на учениците в 91 НЕГ. Цялото училищно общество поздравява Андрей и му пожелава успех по пътя към международната олимпиада!