1

График за консултации

 

ГРАФИК КОНСУЛТАЦИ – II-ри учебен срок на 2023/2024 уч. година      

 

име фамилия консултации с ученици консултации с родители
1 Марина Дочева Вторник 13:10-13:50ч. Понеделник 13:10-13:50ч.
2 Павлина Динева Сряда 13:10-13:50ч. Петък 18:00-19:00ч.
3 Валентина Бонева Сряда 13:00-13:40ч. Понеделник 17:20-18:10ч.
4 Валентина Павлова Вторник 13:10-13:50ч. Петък 16:30-17:20ч.
5 Васка Петакова Сряда 13:10-13:50ч. Понеделник 16:25-17:05ч.
6 Виолета Секулова Понеделник 13:10-13:50ч. Четвъртък 10:00-10:40ч.
7 Гергана Манова Понеделник 17:10-17:50ч. Петък 15:25-16:00ч.
8 Дея Симеонова Петък 13:10-13:50ч. Вторник 13:10-13:40ч.
9 Евгения Дебелянова Петък 13:10-13:50ч. Петък 14:40-15:20ч.
10 Елена Кендерова Сряда 13:10-13:50ч. Петък 10:00-10:40ч.
11 Живка Бъчварова Понеделник 13:10-13:50ч. Вторник 13:10-13:50ч.
12 Зорка Делчева Сряда 13:10-13:50ч. Четвъртък 11:00-12:00ч.
13 Зорница Велинова Четвъртък 13:10-13:50ч. Понеделник 15:25-16:05ч.
14 Иван Велчев Четвъртък 15:25-16:05ч. Четвъртък 17:10-17:50ч.
15 Ивелина Динкова Четвъртък 10:50-11:50ч. Вторник 9:15-9:55ч.
16 Ирина Велева Понеделник 13:10-13:50ч. Четвъртък 13:10-13:50ч.
17 Ирина Станчева Сряда 11:40-12:20ч. Сряда 11:40-12:20ч.
18 Йовка Христова Понеделник 13:10-13:50ч. Четвъртък 18:00-18:40ч.
19 Йорданка Трендафилова Четвъртък 13:10-13:50ч. Вторник 10:50-11:30ч.
20 Константин Бечев Петък 12:30-13:10ч. Четвъртък 8:15-9:55ч.
21 Красимира Цуцуманова Петък 9:15-10:00ч. Сряда 16:25-17:05ч.
22 Красимира Георгиева Понеделник 13:10-13:50ч. Понеделник 12:30-13:10ч.
23 Константин Константинов Понеделник 12:00-12:40ч. Четвъртък 11:00-11:40ч.
24 Лилия Гюлеметова Вторник 17:10-18:00ч. Петък 15:25-16:05ч.
25 Лиляна Христова Понеделник 13:10-13:50ч. Петък 13:10-13:50ч.
26 Лина Молерова Четвъртък 10:50-11:30ч. Четвъртък 12:30-13:10ч.
27 Любка Низамова Вторник 13:10-13:50ч. Петък 17:10-17:50ч.
28 Маргарита Димитрова Вторник 13:10-13:50ч. Вторник 12:30-13:10ч.
29 Маргарита Велкушанова Вторник 17:10-17:50ч. Вторник 10:00-10:40ч.
30 Мариана Цакова Вторник 13:10-13:50ч. Сряда 14:35-15:15ч.
31 Марта Джалева Сряда 13:10-13:50ч. Четвъртък 13:10-13:50ч.
32 Милена Симеонова Четвъртък 12:30-13:10ч. Сряда 11:40-12:20ч.
33 Мирослава Владкова Сряда 13:10-13:50ч. Понеделник 13:10-13:50ч.
34 Михаела Иванова Сряда 13:00-13:50ч. Понеделник 17:10-17:50ч.
35 Надежда Василева Четвъртък 13:10-13:50ч. Четвъртък 11:40-12:20ч.
36 Наташа Христемова Четвъртък 13:10-13:50ч. Четвъртък 10:50-11:30ч.
37 Нено Юруков Петък 13:10-13:50ч. Петък 13:50-14:40ч.
38 Николай Метев Четвъртък 13:10-13:50ч. Четвъртък 15:25-16:05ч.
39 Олга Делийска Четвъртък 13:10-13:50ч. Вторник 18:00-18:40ч.
40 Пенка Аврамова Понеделник 11:40-12:20ч. Вторник 13:10-13:50ч.
41 Петя Петрова Петък 9:15-10:00ч. Сряда 10:15-11:00ч.
42 Рада Синадинска Сряда 13:10-13:50ч. Петък 13:10-13:50ч.
43 Радостина Йотова Четвъртък 13:10-13:50ч. Понеделник 13:10-13:50ч.
44 Росица Стоилова Вторник 13:10-13:50ч. Сряда 10:50-11:30ч.
45 Светла Крупева Вторник 13:10-13:50ч. Петък 15:40-16:20ч.
46 Светлана Георгиева Понеделник 13:10-13:50ч. Четвъртък 15:20-16:00ч.
47 Светлана Цанова Сряда 16:05-16:45ч. Четвъртък 16:05-16:45ч.
48 Светлана Димитрова Вторник 13:00-14:00ч. Четвъртък 17:30-18:30ч,
49 Станила Арабаджиева Четвъртък 13:10-13:50ч. Четвъртък 14:35-15:13ч.
50 Стефка Стоева Вторник 13:10-13:50ч. Вторник 8:15-9:15ч.
51 Татяна Бонова Вторник 13:10-13:50ч. Вторник 11:40-12:20ч,
52 Тодор Ковачев Петък 13:10-13:50ч. Вторник 9:15-9:55ч.
53 Христина Петрова Петък 18:45-19:30ч. Вторник 17:10-17:50ч.
54 Юлия Симеонова Вторник 13:10-13:50ч. Понеделник 13:50-14:30ч.
55 Юлияна Каназирска Сряда 13:10-13:50ч. Сряда 17:10-17:50ч.
56 Яни Димитров Четвъртък 11:00-11:40ч. Четвъртък 16:25-17:05ч.
58 Яни Дренчев Петък 18:10-13:50ч. Четвъртък 11:30-12:10ч.