График за консултации

ГРАФИК  КОНСУЛТАЦИИ

II-ри учебен срок  на 2017/2018 учeбна година

име фамилия консултации с ученици консултации с родители
1 Марина Дочева понеделник 12:40 – 13:20 вторник 12:30  – 13:10
2 Павлина Динева вторник 13:20 – 14:20 вторник 14:20 – 15:00
3 Константин Бечев понеделник 13:20 – 14:00 вторник 10:00  – 10:40
4 Наташа Христемова четвъртък 12:30 – 13:10 понеделник 16:40 – 17:20
5 Николай Метев вторник 11:40-12:20/четв. 13:20-14:00 петък 15:55 – 16:35
6 Иван Велчев вторник 14:05-14:45l вторник 15:55-16:35
7 Лилия Гюлеметова четвъртък  9:15 – 9:55 четвъртък 13:20 – 14:00
8 Стефка Стоева понеделник 12:30 – 13:10 понеделник 15 -15:40
9 Марта Джалева сряда  12:30 – 13:30 понеделник 10:40 – 11:20
10 Антоанета Римпова понеделник 13:20 – 14:00 вторник 10:50 – 11:30
11 Елена Кендерова четвъртък  13:20 – 14:00 понеделник 9:15-9:55
12 Олга Делийска четвъртък 13:10 – 13:50 петък 13:10 – 13:50
13 Виолета Георгиева понеделник 13:20 – 14:00 понеделник 10:00-10:40
14 Светлана Старирадева петък  12:30 – 13:10 сряда 15:55-16:35
15 Любка Низамова четвъртък 12:30-13:10 четвъртък 15:55-16:35
16 Татяна Бонова петък 12:30-13:10 понеделник 14:55-15:35
17 Росица Русева понеделник 12:30 – 13:10 вторник 13:20-14:00
18 Мариана Цакова петък 13:20 – 14:00 петък 14:05-14:45
19 Маргарита Димитрова понеделник 13:20 – 14:00 понеделник 14:00-14:40
20 Юлияна Каназирска четвъртък 10:00-10:40 сряда 12:30-13:10
21 Живка Бъчварова вторник 12:30-13:10;сряда 14:05-14:45 четвърък 10:50 – 11:30
22 Рада Синадинска четвъртък 12:30-13:10 сряда 9:15-9:55
23 Мария Иванова вторник 13:10 – 14:00 петък  14:00-15:00
24 Пенка Аврамова вторник 8:15-8:55 вторник 10:00-10:40
25 Светлана Георгиева петък 18:20-19:00 петък 15:00-15:40
26 Спасия Стоева четвъртък 14:05 – 15:00 петък 15:00-15:40
27 Анна Цанева вторник 13:20 – 14:00 петък 13:10 – 13:50
28 Надежда Василева петък 12:30 – 13:10 понеделник 14:05-14:45
29 Даниела Петрова сряда 19-19:40 понеделник 15:55-16:35
30 Лиляна Христова сряда 13:20-14:00 понеделник 10:00-10:40
31 Емилия Крумова сряда 13:10-13:50 сряда 10:00-10:40
32 Румяна Лишкова вторник 12:30 – 13:10 четвъртък 14:55-15:35
33 Лазар Йорданов вторник 12:30 -13:10 вторник 16:40-17:20
34 Валентина Бонева понеделник 13:20 – 14:00 четвъртък 10:50 – 11:30
35 Валентина Павлова понеделник 12:30-13:10 понеделник 10:00-10:40
36 Марина Яниславова сряда 9:15-9:55 сряда 10:00 – 10:40
37 Радина Димитрова четвъртък 13:20 – 14:00 понеделник 15:55- 16:35
38 Йорданка Трендафилова сряда 15:55-16:35 петък 10:00-10:40
39 Зорница Велинова четвъртък 13:20 – 14:00 сряда 14:05-14:45
40 Нено Юруков сряда 11:40-12:20/петък 14:05-14:45 сряда 10:40 – 11:20
41 Маргарита Йотова понеделник 12:35-13:10 вторник 14:45-15:25
42 Милена Симеонова сряда 12:30 – 13:10 четвъртък 14:05-14:45
43 Михаела Иванова петък 12:30-13:10 петък 14:05-14:45
44 Лъчезар Ватахов сряда 14:05-14:45 понеделник 17:30-18:20
45 Галина Иванова понеделник 10:50-11:30/сряда 14:55-15:35 сряда 11:40 – 12:20
46 Красимира Цуцуманова петък 8:10-9:10 понеделник 14:00-14:50
47 Дея Симеонова вторник 13:20-14:00 сряда 16:40-17:20
48 Гергана Манова четвъртък 9:15-9:55 петък 10:50-11:30
49 Йовка Христова петък 12:30-13:10 петък 13:10-14:00
50 Христина Петрова четвъртък 13:10 – 13:50 вторник 10:00-10:40
51 Тодор Ковачев сряда 15:00-15:50 четвъртък 15:00-15:40
52 Ивелина Динкова вторник 16:00-16:50 петък 15:00-15:40
53 Илияна Еремиева понеделник 13:10 – 13:50 сряда 13:10-13:50
53 Светлана Димитрова вторник 15:00-16:00