График за консултации

 

91-ва Немска езикова гимназия  “Проф.К.Гълъбов”София,

КОНСУЛТАЦИИ II-ри СРОК
 с  ученици  с родители
1 Светлана Старирадева вторник 13:10-13:50 четвъртък 10:00-10:40
2 Виолета Георгиева понеделник 12:30-13:10 петък 10:50-11:30
3 Антоанета Римпова-Урумова понеделник 12:30-13:10 понеделник 13:20-14:00
4 Елена Кендерова четвъртък 13:20-14:00 петък 10:00-10:40
5 Олга Делийска вторник 18:10-18:50 понеделник 19:00-19:40
6 Любка Низамова сряда 13:10-13:50 понеделник  13:10-13:50
7 Татяна Бонова четвъртък 12:30-13:10 петък 13:20-14:00
8 Росица Русева сряда 9:15-9:55 понеделник 18:20-19:00
9 Живка Бъчварова понеделник 14:00/четвъртък 12:30 четвъртък 10:50-11:30
10 Стефка Стоева понеделник 12:30-13:10 понеделник 14:10-14:50
11 Даниела Петрова четвъртък 19-19:40 понеделник 17:30-18:10
12 Мария Иванова вторник 14:00-14:40 петък 12:30  -13:30
13 Наташа Христемова понеделник 12:30-13:10 понеделник 15:55-16:35
14 Маргарита Йотова петък 12:30-13:10 петък 14:45-15:30
15 Михаела Иванова понеделник 16:00-16:35 петък 16:00-16:35
16 Мариана Цакова четвъртък 12:30-13:10 петък 13:20-14:00
17 Емилия Крумова петък 11:50-12:30 вторник 14:55-15:30
18 Константин Бечев четвъртък 15:55-16:35 понеделник 16:40-17:20
19 Красимира Георгиева понеделник 8:10-8:55 понеделник 14:10-14:50
20 Валентина Павлова сряда 12:30-13:20 сряда 14:05-14:55
21 Марина Яниславова петък 10:00-10:40 петък 10:50-11:30
22 Юлияна Каназирска сряда 13:20-14:00 четвъртък 12:30-13:10
23 Валентина Бонева понеделник 13:20-14:00 понеделник 10:50-11:30
24 Галина Иванова четвъртък  9:15-9:55 вторник 13:10-13:50
25 Марта Джалева вторник 13:10-14:10 петък 11:40-12:30
26 Йорданка Трендафилова вторник 10:00-10:40 вторник 11:40-12:20
27 Янка Ченкова сряда 11:40-12:20 сряда 10:50-11:30
28 Гергана Манова четвъртък 11:40-12:20 петък 11:40-12:20
29 Христина Петрова понеделник 13:10-14:10 четвъртък 10:00-10:40
30 Надежда Василева четвъртък 13:20-14:00 четвъртък 10:50-11:30
31 Красимира Борисова вторник 10:00-10:40 сряда 9:15-9:55
32 Лилия Гюлеметова петък 13:20-14:00 петък 11:40-12:20
33 Пенка Аврамова сряда 12:30-13:20 четвъртък 13:20-14:00
34 Милена Симеонова петък 14:05-14:45 четвъртък 14:55-16:35
35 Рада Синадинска четвъртък 13:20-14:00 понеделник 10:00-10:40
36 Иван Велчев четвъртък 15:55-16:35 петък 16:40-17:20
37 Маргарита Димитрова понеделник 12:30-13:10 петък 14:45-15:30
38 Светлана Георгиева вторник 12:20-13:20 сряда 14:10-14:50
39 Спасия Стоева понеделник 13:20 / петък 12:30 петък 14:05-14:55
40 Анна Цанева петък 12:30-13:10 четвъртък 19:00-19:40
41 Лиляна Христова петък 14:05-14:45 вторник 16:40-17:20
42 Лазар Йорданов четвъртък 11:40-12:20 вторник 16:40-17:20
43 Румяна Лишкова сряда 12:40-13:20 петък 15:15-15:55
44 Ивайло Стаменков вторник 18:10-18:50 вторник 18:20-19:00
45 Нено Юруков вторник 12:30-13:10 сряда 8:15-8:55
46 Лъчезар Ватахов понеделник 15:55-16:40 петък 14:00-14:45
47 Димо Луков понеделник 11:40-12:20 петък 14:55-15:35
48 Тодор Ковачев сряда 15:00-15:40 сряда 15:00-15:40
49 Светлана Стойкова четвъртък 18:20-19:00 петък 16:40-17:20
50 Ивелина Динкова четвъртък 15:55-16:35 четвъртък 16:40-17:20
51 Илияна Еремиева сряда 13:10-13:50 петък 9:00-9:40
52 Пролет Петкова петък 11:00-11:40 понеделник 11:00-11:40
53 Марина Дочева сряда 12:30-13:10 вторник 13:10-13:50
54 Павлина Динева четвъртък 13:20-14:00 петък 13:20-14:00

ул. “Позитано” № 26, тел.: 987 53 05; 987 24 89